Vodafone TV'de film şöleni Ağustos'ta da devam ediyor!

Vodafone TV'de film şöleni Ağustos'ta da devam ediyor!
Vodafone TV’de Temmuz ayının en çok izlenen içerikleri arasında “Büyücüler Kulübü: Miras”, “Adalet” ve “Hababam Sınıfı Yeniden” gibi ses getiren yapımlar yer aldı. Vodafone TV, Ağustos ayında da kullanıcılarına, “Neşeli Ayaklar 2”den “Kral Arthur: Kılıç Efsanesi”ne, en beğenilen yapımlardan oluşan geniş bir seçki sunuyor.  
 
Vodafone’un dijital TV servisi Vodafone TV, Temmuz ayında da diziden filme, spordan belgesele, her zevke ve yaşa uygun zengin içerikleriyle izleyicilerin tercihi oldu. Her ay 1 milyonu aşkın abone tarafından kullanılan Vodafone TV’de Temmuz ayında en çok izlenen filmler arasında “Büyücüler Kulübü: Miras”, “Tenet”, “Adalet”, “John Wick 2”, “7. Koğuştaki Mucize”, “Ayka” ve “Hababam Sınıfı Yeniden” yer aldı. Temmuz’da en çok izlenen kanallar ise TRT1, TV8, Fox, Kanal D ve Show TV olarak sıralandı.
 
Film şöleni Ağustos’ta da devam ediyor
 
Vodafone TV, Ağustos ayında da müşterileri için birbirinden keyifli içerikler sunuyor. Vodafone TV kullanıcıları, 24 ayrı ödül adaylığı kazanan, fantastik aksiyon macera “Shazam! 6 Güç”ü; Dwayne Johnson'ın başrolünü üstlendiği, bol aksiyonlu macera filmi “San Andreas”ı; Emmy ödüllü yıldız oyuncu Guy Pearce’in başrolünde olduğu, tarihsel drama “Son Vermeer”i; Oscar ödüllü “Neşeli Ayaklar”ın devam filmi olan hit animasyon “Neşeli Ayaklar 2”yi; Ryan Reynolds ve Blake Lively’nin başrolünde olduğu, Emmy ve Oscar ödüllü senaristlerden macera dolu bilim kurgu şöleni “Yeşil Fener”i ve Sherlock Holmes'un yönetmeninden, Kral Arthur efsanesinin anlatıldığı, fantastik macera “Kral Arthur: Kılıç Efsanesi”ni izleyebilecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER