Kosovalı Arbnora Ademaj, Kırık Hayatlar dizisinin kadrosunda!

Kosovalı Arbnora Ademaj, Kırık Hayatlar dizisinin kadrosunda!
Kanal D’nin 23 Ağustos Pazartesi günü izleyicisi ile buluşacak olan günlük dizisi “Kırık Hayatlar” ın kadrosunda Kosova’nın yıldız oyuncusu Arbnora Ademaj yer alıyor. Dizide Arnavut asıllı fit, alımlı, akıllı ve Kocabey ailesinin modaevini yöneten gelini Leyla Kocabey’i canlandıracak olan Ademaj’ın sosyal medya hesabında paylaştığı tekli ve dizinin oyuncuları birlikte çekilmiş set fotoğrafları hayranları tarafından büyük beğeni topladı. 
 
Başrollerini Meltem Akçöl ile Erdem Yılmaz’ın paylaştığı dizisinin oyuncu kadrosunda Mine Çayıroğlu, Burcu Almeman, Atsız Karaduman, Murat Onuk, Arbnora Ademaj, Zafer Öztürk, Erdi Ünver, Hatice İrkin, Yeşim Çelebi, Sedat Berke Özkök, İbrahim Coşkun, Özlem Fidan Kamalıoğlu, Uğurhan Tekin, Mustafa Bademoğlu, Felicia Sağnak , Serdar Kamalıoğlu, Mesude Tosun Türkmen, Oğuz Edis, Ümit Ufuk Tosun, Sabriye Günüç, Bengi Ceren Uluğ, Özlem Öztürk bulunuyor.
 
Yapımını Nöbetçi Yapım, yapımcılığını Berna Akpınar ile Metin Namlısesli’nin üstlendiği Kırık Hayatlar dizisinin yönetmen koltuğunda Bekir Dadaş ile İlknur Uğuz Arslan’ın oturuyor. Dizinin öyküsünü Pınar Ordu, İbrahim Güler, Melek Ordu’nun yazarken, senaryoyu ise Yaşar Aksu ve Nilüfer Yenidoğan Özmekik kaleme alıyor.
 
Kırık Hayatlar ilk bölümü ile 23 Ağustos Pazartesi günü saat 11.00’de Kanal D’deBİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER