Inter Medya, Bir Zamanlar Çukurova'yı Panama'ya da lisansladı

Inter Medya, Bir Zamanlar Çukurova'yı Panama'ya da lisansladı
Bir Zamanlar Çukurova'nın (Bitter Lands) yurt dışı yolculuğu devam ediyor. Dizinin uluslararası dağıtımını üstlenen Inter Medya, Panama'ya da lisanslandığını duyurdu. Şimdiye kadar 50'den fazla ülkeye lisanslanan diziyi TVN Panama kanalının yayınlayacağı açıklandı.

Şirketin alım ve satımdan sorumlu ismi Beatriz Cea Okan, anlaşmanın ardından "Bir Zamanlar Çukurova, Türk dizilerinin bütün klasik özelliklerini taşıyor. Dizinin yetenekli bir kadrosu ve harika bir prodüksiyon kalitesi var. Merkezindeki kalp kıran romantizmiyle Bir Zamanlar Çukurova, dünya genelinde ilgi gören çok güçlü bir yapım. Bir Zamanlar Çukurova hakimiyetini genişletmeye ve istikrarlı adımlarla başarısını artırmaya devam ediyor ve diziyi Panama'ya getirdiğimiz için mutluyuz. Panama'daki izleyicinin de bu güçlü hikayeyi seveceğinden eminiz. Bir Zamanlar Çukurova'nın bir kez daha Türk dizilerinin başarısını kanıtladığını söyleyebiliriz," dedi.

TIMS&B Productions'ın yapımını üstlendiği Bir Zamanlar Çukurova, geçtiğimiz ay İspanya'da Atresmedia'ya bağlı Antena 3 kanalında yayınlanmaya başladı. Ekrana gelen her bölümüyle izleyicinin ilgisini daha da fazla çeken ve 15,5% share oranına ulaşan Bir Zamanlar Çukurova, her hafta reytingini artırmaya da devam ediyor. 

ATV'de ekrana gelen dizi, 4. sezonuyla sonbaharda yeniden ekranlarda olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER