BluTV'nin Ağustos ayı programı belli oldu!

BluTV'nin Ağustos ayı programı belli oldu!
BluTV, Ağustos ayında dikkat çekici içerikleri kullanıcılarına sunarken merakla beklenen yeni özel yapımı ‘İlk ve Son’u 18 Ağustos’ta üyeleriyle buluşturacak. Ayrıca Discovery+ içeriklerinden ‘Mega Predator of Oz’ ve ‘Fin’ belgesel sevenlerin beğenisine sunulacak. BluTV ‘Climax’, ‘Love’, ‘Suburra’, ‘Loving Vincent’, ‘Kumiko, The Treasure Hunter’, ‘Snowpiercer’, ‘Yaşamın Kıyısında’, ‘Fruitvale Station’ ve ‘Wonderstruck’ gibi dünya sinemasından dikkat çekici yapımları Ağustos programında arşivine katacak.
 
Başrollerinde Özge Özpirinçci ve Salih Bademci’nin buluştuğu, Hakan Bonomo’nun kaleme aldığı ve Cem Karcı’nın yönetmenliğini üstlendiği BluTV’nin özel yapımı ‘İlk ve Son’ 18 Ağustos’ta izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Deniz ve Barış’ın 10 yıla yayılan ilişkilerinin tutku ve sancı dolu hikayesinin eş zamanlı anlatılacağı dizi, platformun Ağustos ayında öne çıkan içeriklerinin en başında yer alıyor.
 
Discovery+’ın öne çıkan içeriklerinden köpekbalıklarının yaşamlarını ve mücadelelerini odağına alan ‘Mega Predator of Oz’ ve ‘Fin’ belgeselleri yeni ayda konunun meraklılarıyla buluşacak.
 
Dünya sinemasından ödüllü filmler Ağustos ayında da BluTV’de sinemaseverlerle buluşmaya devam edecek. Arjantin asıllı Fransız yönetmen Gaspar Noé’nin çok konuşulan iki filmi ‘Climax’ ve ‘Love’, sarsıcı hikayeleri ve yarattığı büyük tartışmalarla Ağustos seçkisinin en çok dikkat çeken yapımlarından olacak. Ayrıca Stefano Sollima'nın yönetmenliğini üstlendiği, Roma'daki mafya ilişkilerini odağına alan ‘Suburra’ ile ünlü ressam Vincent Van Gogh'un oldukça ilgi çekici hayat hikayesini ressamın tablolarından esinlenerek anlatan ‘Loving Vincent’ BluTV’de izlenebilecek.
 
Kumiko adında Japonya’da yalnız yaşayan genç bir hazine avcısının hikayesinin anlatıldığı ‘Kumiko, The Treasure Hunter’; Bong Joon Ho'nun 2013 yılında çektiği ilk İngilizce filmi olan, dünyanın bir buz küresine dönmesinden yedi yıl sonra yeryüzünde yaşayan son insanların 1.001 vagonlu trendeki hiç bitmeyen yolculuğunun anlatıldığı ‘Snowpiercer’ ve 2008 yılında, California Oakland’da yaşayan Oscar Grant’ın polis tarafından öldürülmesini konu alan film Fruitvale Station’ sinemaseverlerle buluşacak ödüllü filmler arasında yer alıyor.
 
Fatih Akın’a Cannes Film Festivali’nde En İyi Senaryo ödülünü kazandıran, Almanya-Türkiye ekseninde insanların birbirine teğet geçen hikayelerinin anlatıldığı ‘Yaşamın Kıyısında’ ve Todd Haynes’in yazar Brian Selznick’in romanını beyazperdeye uyarladığı, başrollerinde Julianne Moore, Millicent Simmonds, Michelle Williams ve Oakes Fegley’nin başrollerinde yer aldığı film ‘Wonderstruck’ yine Ağustos ayında BluTV’de sinemaseverlerin beğenisine sunulacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER