Netflix, Sweet Tooth'a 2. sezon onayı verdi

Netflix, Sweet Tooth'a 2. sezon onayı verdi
Netflix'in 4 Haziran'da ilk sezonuyla ekrana gelen yeni uyarlaması Sweet Tooth'a 2. sezon onayı verdi. 

Jeff Lemire tarafından hazırlanan DC Comics serisi 2009-2013 arası yayınlandı ve 40 sayı sürdü. Sezonu 8 bölüm süren dizi uyarlamasının yapımını Robert Downey Jr.'ın şirketi Team Downey üstlendi. Dizinin ikinci sezonu, birer saatlik sekiz bölümden oluşacak.

Yarı geyik yarı insan olan Gus, yaşadığı ormanı terk ederek ayak takımı olarak görülen insanlardan ve kendisi gibi yarı insan ve yarı hayvandan oluşan hibridlerden oluşan bir aileye katılır. Orman dışındaki yeni dünyayı tanımak istemekte ve hibrid kökleriyle ilgili cevap aramaktadır.

Dizinin kadrosunda Christian Convery, Nonso Anozie, Adeel Akhtar, Dania Ramirez, Neil Sandilands, Stefania LaVie Owen ve Will Forte yer aldı. James Brolin dizinin dış sesi olarak dahil oldu. Jim Mickle (Hap and Leonard) ve Beth Schwartz (Arrow) diziyi kaleme aldı ve showrunner olarak görev aldı

Mickle, dizinin ikinci sezon onayı almasıyla ilgili şunları söyledi: “Dünyanın dört bir yanındaki insanların geyik çocuğumuza nasıl aşık olduğunu deneyimlemek heyecan verici ve oldukça iç açıcıydı. Netflix ile işbirliğimizi sürdürmek ve Gus ile arkadaşlarını olağanüstü yolculuklarını devam ettirmek için daha heyecanlı olamazdık.”


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER