Joe Manganiello, Moonhaven dizisinin kadrosuna dahil oldu

Joe Manganiello, Moonhaven dizisinin kadrosuna dahil oldu
Joe Manganiello, Moonhaven dizisinin kadrosuna dahil oldu.

ABD'nin kablolu kanallarından AMC için hazırlanan dizinin başrollerine Emma McDonald ve Dominic Monaghan gelirken kadrosuna Kadeem Hardison, Amara Karan, Ayelet Zurer de katıldı. Sezonu 6 bölümden oluşan uzay dramasını Peter Ocko (Lodge 49, Black Sails) hazırlıyor.

100 yıl kadar gelecekte geçen Moonhaven'ın hikayesi kargo pilotu ve kaçakçı Bella Sway'e (McDonald) odaklanıyor. Bella, işlemediği bir suçla suçlandığında Ay üzerine kurulu izole bir topluluğun yanına sürgün edilir. Topluluğun amacı çözüm bulunmazsa Dünya'daki hayatı sonlandırabilecek sorunlara yanıt bulmaktır. Ancak bu sırada Dünya'daki hayatı sonlandırmak isteyen bazı güçler tarafından bir komplonun içine çekilir ve bu güçleri durdurmak için bir dedektifle (Monaghan) iş birliği yapar.

Manganiello, dizide eski askeriye mensubu, Dünya adına görevli bir diplomatın sağ kolu Tomm Schultz'ı canlandıracak ve zihnine etki eden bir Ay ilacının kendisine enjekte edilmesiyle hırslarının değiştiğini keşfedecek. True Blood dizisiyle ve Magic Mike filmleriyle de bilinen oyuncu, son dönemde Shoplifters of the World ve Archenemy filmleriyle ekrana geldi. Yakında Netflix'te yayınlanacak Army of the Dead: Lost Vegas'la ekranda olacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER