Netflix, Sexify dizisine 2. sezon onayını verdi

Netflix, Sexify dizisine 2. sezon onayını verdi
Netflix, Polonya yapımı yeni dizisi Sexify'a ikinci sezon onayı verdi. Dizinin 8 bölümlük ilk sezonu 28 Nisan'da ekrana gelmişti.

Dizide bir seks uygulaması yaratmaya çalışan genç bir kadın ve arkadaşlarının cinselliğin keşfine keşfe çıkmasını ve bu süreçte yaşadıklarını konu alan dizinin başrollerinde Aleksandra Skraba, Maria Sobocińska ve Sandra Drzymalska yer alıyor. Diziyi Piotr Domalewski ile Kalina Alabrudzinska kaleme aldı ve bölümlerin yönetmenliğini üstlendi.

Natalia, küçük bir kasabadan gelen başarılı bir bilgisayar bilimi öğrencisidir. En yakın arkadaşı Paulina'nın aradan geçen yedi yılın ardından ilişkisini yeniden yeniden canlandırma konusunda endişeleri vardır. Natalia’nın yurttan arkadaşı Monika ise çok sıkıldığı derslerini cinsel deneyimleriyle zenginleştirmektedir. Kızlar, üniversitenin düzenlendiği en iyi start-up yarışmasına katılırlar. Kullanıcılarının cinsel yaşamlarında devrim yaratmasını hedefledikleri bir seks uygulaması fikriyle ortaya çıkan kızlar, bunun için seks dünyasının sırlarının peşine düşer. Cinselliklerini ve kadın güçlerini yeniden keşfetmeleri özel hayatlarını da etkiler.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER