Inter Medya imzalı Power of Love, Latin Amerika'ya adım atıyor

Inter Medya imzalı Power of Love, Latin Amerika'ya adım atıyor
Inter Medya imzalı Power of Love (El Poder Del Amor), Latin Amerika'ya adım atıyor.

Yayınlandığı bütün ülkelerde reytingleri altüst eden popüler flört şovu 12 ülkede aynı anda ekrana gelmeye hazırlanıyor. Inter Medya'nın yapımını Production House'la birlikte üstlendiği format, Meksika, Kolombiya, Honduras, El Salvador, Peru, Kosta Rica, Ekvador, Paraguay, Bolivya, Panama, Porto Rico ve ABD'den kadın ve erkek yarışmacıları bir araya toplayarak farklı bir aşk deneyimi sunacak. 

Power Of Love, İstanbul'da program için özel olarak hazırlanan bir stüdyoda çekilecek. Dokuz birbirinden tamamen farklı kadın ve erkek yarışmacı aşkı ararken bütün duygularını kameralar önünde yaşayacak. Yarışmacılar gerçek aşkı bulmanın yanı sıra büyük ödül için de yarışacak. Her hafta bir kişi oylamayla ödül kazanırken diğer kişi ise rakiplerinin oylarıyla yarışmaya ve rüyalarının aşkına veda edecek. Elenen kişinin yerini dolduran yeni yarışmacı ise evin dengesini değiştirebilecek.

Aşk, kıskançlık, heyecan, kalp kırıklığı, romantizm, yalan, intikam, mutluluk, sosyal deney ve çok daha fazlası Power of Love'daki evde deneyimlenecek. Program, haftada 7 gün 12 ülkede aynı anda yayınlanacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER