Michelle Yeoh, The Witcher: Blood Origin dizisinin kadrosunda

Michelle Yeoh, The Witcher: Blood Origin dizisinin kadrosunda
Netflix yapımı The Witcher'ın uzantı dizisi The Witcher: Blood Origin'in kadrosu genişlemeye devam ediyor. Laurence O'Fuarain'in (Fjall) ardından diziye Michelle Yeoh da dahil oldu.

Yeoh, Blood Origin'de Scian karakterine hayat verecek. Kendi topluluğunun son üyesi olan Scian, kılıç kullanmakta oldukça usta bir isim olmasının yanı sıra şimdiye kadar çok fazla kayıpla yüzleşmiş bir kadın. Münferit varlıklar tarafından kendi kavminden çalınan bir kılıcı yeniden ele geçirme fırsatı yakalayınca Continent'in de kaderini değiştirecek ölümcül bir göreve atılacak.

The Witcher: Blood Origin Hakkında:

  • The Witcher dünyasından 1200 yıl önce bir elf dünyasında geçen Blood Origin, zamana yenik düşmüş bir hikayeyi anlatıyor. Dizi, ilk Witcher'ın kökenleriyle birlikte canavarları, insanları ve elfleri bir araya getiren kürelerin birleşimine ışık tutacak.
  • Canlı çekim tekniği kullanılarak 6 bölümlük bir mini dizi olarak karşımıza çıkacak olan Blood Origin, Netflix’in popüler dizisi The Witcher’in öncesini anlatacak.
  • Dizi sorumlusu Declan de Barra, yürütücü yapımcı görevini Lauren Schmidt Hissrich ile paylaşıyor.
  • Andrzej Sapkowski, dizinin kreatif danışmanı olarak görev alıyor. Hivemind’ten Jason Brown ve Sean Daniel ile Platige Films'ten Tomek Baginski ve Jarek Sawko ise diğer yürütücü yapımcılar arasında. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER