Pretty Little Liars'ın yeni versiyonunun kadrosu belli olmaya başladı

Pretty Little Liars'ın yeni versiyonunun kadrosu belli olmaya başladı
8 temmuz'da Gossip Girl'ü yeni versiyonuyla ekrana getirmeye hazırlanan HBO Max'in Pretty Little Liars'ın yeni versiyonuna da onay verdiğini Ekim ayında duyurmuştuk. Hazırlıkları devam eden "Pretty Little Liars: Original Sin"in kadrosu belli olmaya başladı. 

Prodüksiyonu gelecek ay içinde başlayacak dizinin kadrosuna Chandler Kinney ve Maia Reficco katıldı. Riverdale'i de hazırlayan Roberto Aguirre-Sacasa'ın ve Lindsay Calhoon Bring'in hazırladığı dizide yeni karakterler ve yeni bir hikaye olacak. 

20 sene önce bir dizi trajik olay gerçekleşmiş, yaşananlar Millwood kasabasını neredeyse parçalamıştır. Günümüzde ise bir grup genç (Küçük Yalancılar) kendilerini bilinmeyen biri tarafından işkence edilirken bulur. Amacı hem ailelerinin yıllar önce işlediği günahın hem de kendilerininkinin bedelini ödetmektir.

Ana dizinin yapımını üstlenen, roman serisinin haklarına sahip olan Alloy Entertainment, yine projenin yapımcılarının arasında yer alıyor. Warner Bros. da kendisine eşlik ediyor. 2010'da başlayan Pretty Little Liars'ın şimdiye kadar iki tane uzantı dizisi de ekrana geldi. Ancak "Ravenswood" (2014) ve "Pretty Little Liars: The Perfectionists" (2019) tek sezonun ardından iptal oldular.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER