The Sopranos filmi The Many Saints Of Newark 1 Ekim'de vizyona geliyor

The Sopranos filmi The Many Saints Of Newark 1 Ekim'de vizyona geliyor
The Sopranos filmi The Many Saints Of Newark filminin tanıtımı ve afişi yayınlandı. Mart 2020'de vizyona girmesi planlanan, ancak salgın nedeniyle ertelenen film 1 Ekim'de açık olan sinemalarda vizyona girecek. Aynı gün dijital platform HBO Max'te de yayınlanacak.

Dizinin ana hikayesinin öncesinde geçen ve Tony Soprano'nun gençliğini de barındıran The Many Saints of Newark, 1960'lu yıllarda New Jersey'deki Afro-Amerikalı ve İtalyan topluluklar arasında çıkan çatışmaları konu alacak. 2013 yılında vefat eden başrol oyuncusu James Gandolfini'nin oğlu Michael Gandolfini babasının dizide canlandırdığı Tony Soprano karakteriyle ekranda olacak. Filmin kadrosunda Alessandro Nivola, Jon Bernthal, Vera Farmiga, Corey Stoll, Leslie Odom Jr., Ray Liotta, Michaela De Rossi, John Magaro, Billy Magnussen de yer alıyor.

David Chase ve Lawrence Konner'ın senaryosunu yazdığı filmin yapımını Warner Bros. üstlendi. Chase, filmin yönetmenliğini de yaptı. HBO'da ekrana gelen The Sopranos altı sezon sürdü ve yayın hayatı boyunca 21 Emmy ödülü kazandı. 

Yayınlanan tanıtımı aşağıdan izleyebilir, afişi gelecek sayfada bulabilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER