Antonio Banderas, The Monster of Florence dizisinin kadrosunda

Antonio Banderas, The Monster of Florence dizisinin kadrosunda
Usta aktör Antonio Banderas, bir kez daha dizilere geliyor. Banderas, The Monster of Florence dizisinin kadrosuna katıldı.

Yeni dizi 2008'de piyasaya çıkan ve gerçek olayları konu alan, Douglas Preston/Mario Spezi imzalı "The Monster of Florence: A True Story" isimli kitaptan uyarlanacak. Banderas, gazeteci Spezi'yi oynayacak. Kitap ve dizi 1960'ların sonundan 1980'li yılların ortasına uzanacak şekilde bir dizi cinayeti konu alacak. İtalyan savcılar ölümlerin arasında iki gazetecinin olduğundan şüphelenince kendilerini hikayenin bir parçası olarak bulacaklar. 

Mini dizinin sezonu 6 bölüm sürecek. Kitabı Nikolaj Arcel (A Royal Affair) ve Anders Thomas Jensen (Riders of Justice) uyarlayacak. Arcel bölümlerin yönetmenliğini üstlenirken Banderas, yönetici yapımcılardan birisi olarak da yer alacak.

Genius dizisinin 2. sezonunda Pablo Picasso'yu canlandıran, son olarak The Hitman’s Wife’s Bodyguard filmiyle sinemalara gelen Antonio Banderas, Official Competation filminde Penelope Cruz'la rol almaya hazırlanıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER