Anne dizisinin İspanya uyarlaması Heridas'ın detayları belli oldu

Anne dizisinin İspanya uyarlaması Heridas'ın detayları belli oldu
Anne dizisinin İspanya uyarlaması Heridas'ın detayları belli oldu.

Diziyi bünyesindeki Nova kanalında pek çok Türk dizisini de yayınlayan Atresmedia ekrana getirecek. Proje ilk olarak şirketin bünyesindeki dijital platform Atresplayer Premium'da, daha sonra Antena 3 kanalında yayınlanacak. Sezonu 50'şer dakikadan 13 bölüm sürecek.

Atresmedia-Movistar Plus iş birliğiyle kurulan Buendía Estudios dizinin yapımcıları arasında yer alacak. 2021 bitmeden başlaması beklenen Heridas'ın senaryosunu Eduardo Galdo, Lele Portas, Marco T. Socorro, Joana Ortueta, Humberto Ortega ve Natalia García-Prieto üstlenecek. Bölümler López Amado (La cocinera de Castamar, Hernán) ve Juanma Pachón (Allí abajo, Los misterios de Laura) yönetecek.

Kuşlar üzerinde çalışmak için kendisini evlat edinen ailenin yanından taşınarak yalnız yaşamaya başlayan genç biyolog Manuela, terk edilmişliğin acısıyla asla anne olmamaya karar vermiştir. Genç bir kız çocuğu olan Alba'yla tanıştığı gün geçmişiyle ve hayatını kurduğu duygusal temellerle yüzleşmek zorunda kalır.

Adriana Ugarte'nin başrolünü üstleneceği Heridas'ta Cosette Silguero, María León, Javier Collado, Elisabet Gelabert, Sonia Almarcha, Pau Durá, Xoán Fórneas ve Iván Marcos da rol alacak.

Mart 2019'da tematik kanal Nova'da yayınına başlayan Anne dizisi 555,000 izleyici ortalamasıyla kanalı memnun edici izlenme oranına ulaşmıştı. Yapımcılığını Med Yapım ve MF Yapım'ın ortak üstlendiği dizi, 2016-2017 sezonunda Star TV'de yayınlandı ve 33 bölüm sürdü. Başrollerini Cansu Dere, Vahide Perçin ve Beren Gökyıldız'ın paylaştığı Anne, Japonya'daki "Mother" dizisinin Türkiye uyarlaması. Anne'nin dağıtımını Global Agency üstleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER