Gökhan Alkan, Kalp Yarası’nda canlandırdığı karakteri anlattı!

Gökhan Alkan, Kalp Yarası’nda canlandırdığı karakteri anlattı!
Yapımını Süreç Film’in üstlendiği atv’nin yeni dizisi Kalp Yarası’nın başrol oyuncularından Gökhan Alkan, dizide canlandırdığı karakteri anlattı.
 
Alkan, dizide canlandırdığı Hatay-Antakya’nın namlı ailelerinden Sancakzadelerin veliahtı Ferit Sancakzade karakteri için “Ferit, Amik Ovasının bereketli topraklarında köklü bir ailenin evladı olarak doğmuş oranın suyunu içmiş, güneşinde kavrulmuş, adaleti hayatının merkezine koyarak hukukçu olmuş; korkusuz, gururlu, mağrur ama bir o kadar da naif biri” dedi.


 
Ünlü oyuncu karakterinin öne çıkan özelliklerini ise “Kalbi büyük, hatırşinas, yardımsever, sadık ve çok merhametli bir insan. Zenginlik ve statü onun seçtiği değil doğduğu dünya. Hem güçlü hem iyi olmak zor iştir. Ferit zoru başarmış, güven vermiş ve güven duymuş. Duygusal zekası ve empati özelliği yüksek biri. Bu toprağın, bu güneşin, bu coğrafyanın erkeği” sözleriyle ifade etti.
 
Tomris Giritlioğlu’nun hikayesinden senaryolaştırılarak ekrana taşınan, Hatay-Antakya’nın etkileyici coğrafyasında geçen ‘Kalp Yarası’, yakında atv’de başlıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER