Netflix, iki komedi dizisine daha onay verdiğini duyurdu

Netflix, iki komedi dizisine daha onay verdiğini duyurdu
Netflix, iki komedi dizisine daha onay verdiğini duyurdu.

* HBO'nun Los Angeles Lakers dizisinin ardından Netflix'ten de bir Lakers dizisi geliyor. İşyeri komedisinin sezonu 10 bölüm sürecek. Elaine Ko (Modern Family) senaryoyu kaleme alacak. 17 kez NBA'de şampiyon olan takımın sahipleri ve merkez büroda yer alan isimler konu alınacak. Kurgusal bir NBA takımını yöneten Eliza Reed, en yakın arkadaşıyla birlikte NBA'de mülkiyeti ve aile dramasını yönetmeye çalışacak.

Mindy Kaling (Never Have I Ever) ve Lakers'in başkanı Jeanie Buss yönetici yapımcı olarak dahil olacak. Ayrıca takımın yöneticilerinden ve Buss'ın yakın arkadaşı olan Linda Rambis de yönetici yapımcı olarak dahil olacak. Böylece Netflix komedisi, Lakers'ın katılımının olmasıyla HBO'nun dizisinden ayrılacak.


* The Pentaverate:

Kadroda Ken Jeong, Keegan-Michael Key, Debi Mazar, Richard McCabe, Jennifer Saunders, Lydia West ve Mike Myers yer alacak. Dizinin yaratıcısı Mike Myers (Austin Powers, Shrek) sezonda 7 yeni karakteri canlandıracak. Sezon 6 bölüm sürecek ve bölümleri Tim Kirkby (Fleabag) yönetecek.

Dizi, "Ya 1347'deki Kara Veba'dan beri beş erkekten oluşan gizli bir topluluk çoğunluğun iyiliği için dünyadaki olayları etkilemek için çalışıyorsa?" sorusunu soruyor. Kanadalı bir gazeteci gerçeği ortaya çıkarmak ve muhtemelen dünyayı kurtarmak için kendisini bir görev içinde buluyor. Çünkü The Pentaverate asla açığa çıkmamalı!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER