MISTCO, Masumlar Apartmanı'nı Balkanlar'a da lisansladı

MISTCO, Masumlar Apartmanı'nı Balkanlar'a da lisansladı
Türkiye'nin önde gelen dağıtım şirketlerinden MISTCO, Masumlar Apartmanı (The Innocents) dizisi için imzalanan yeni anlaşmaları duyurdu.

Balkan ülkelerine de lisanslanan dizi yakında Arnavutluk, Hırvatistan, Kosova, Romanya, Karadağ, Bosna Hersek ve Kuzey Makedonya'da da izleyiciyle buluşacak. MISTCO'nun genel müdürü Ayşegül Tüzün, anlaşmaların ardından "Masumlar Apartmanı için bu anlaşmaları duyurmaktan dolayı gururluyuz. Türk dizileri için Avrupa'yı her daim mükemmel bir istikamet olarak gördük. Masumlar Apartmanı, Türkiye'de olduğu gibi dünyada da hit olmaya devam ederken bizler farklı bölgeler için görüşmeler yapmaya ve diziye olan ilginin daha da arttığını görmeye devam edeceğiz," dedi.

TRT 1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi 37. bölümüyle ilk sezonunu tamamladı. İkinci sezonuyla sonbaharda geri dönecek olan dizinin yapımını OGM Pictures, başrollerini Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah ve Merve Dizdar üstleniyor. Dizi, psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu'nun kaleme aldığı gerçek bir hikayenin uyarlanmasıyla ekrana geldi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER