Godfather of Harlem yeni sezonuyla FOXCRIME ekranlarında!

Godfather of Harlem yeni sezonuyla FOXCRIME ekranlarında!
“Godfather of Harlem” yeni sezonuyla Türkçe dublajlı ve orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçenekleriyle 21 Haziran’dan itibaren her pazartesi akşamı saat 23.10’da FOXCRIME ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.
 
Oscar ödüllü senarist John Ridley’nin yönetmen koltuğuna oturduğu Godfather of Harlem dizisinin başrolünü yine Oscar ödüllü oyuncu Forest Whitaker üstleniyor. Gerçek kişi ve olaylardan esinlenen ve 60’lı yıllarda geçen dizi, cezaevinde 10 yıl geçirdikten sonra bir zamanlar kendisinin yönettiği mahalleye dönen kötü şöhretli suç patronu Bumpy Johnson’ın, İtalyan mafyasının eline geçen Harlem’in kontrolünü geri kazanma mücadelesini anlatıyor. Johnson’ın Malcolm X ile güçlerini birleştirdiği acımasız mücadelenin hikayesi, aynı zamanda Amerikan tarihinin en fırtınalı döneminde yaşananlara da ışık tutuyor.

“Godfather of Harlem” yeni sezonuyla Türkçe dublajlı ve orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçenekleriyle 21 Haziran’dan itibaren her pazartesi akşamı saat 23.10’da FOXCRIME ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER