Disney'den Beauty and the Beast dizisi geliyor

Disney'den Beauty and the Beast dizisi geliyor
Disney'in dijital platformu Disney+'tan Beauty and the Beast dizisi geliyor. İlk kez Mart 2020'de gündeme gelen proje, resmi onayı aldı.

8 bölümlük mini dizi "prequel" özelliğinde olacak ve 2017 yapımı filmdeki olayların birkaç yıl öncesini konu alacak. Filmin kadrosundaki isimlerden Luke Evans (Gaston) ve Josh Gad (LeFou) dizinin başrollerini üstlenecek. Onlara Tilly karakteriyle Briana Middleton eşlik edecek. Çekimler 2022'nin bahar aylarında başlayacak.

LeFou'nun üvey kız kardeşi Tilly'nin geçmişinde kalmış sürpriz bir gerçek ortaya çıkınca Gaston, LeFou ve Tilly'nin birlikte romantizm, komedi ve macera dolu beklenmedik bir yolculuğa çıkmaları gerekir. Geçmişte kalan pek çok gizem ortaya çıkarken ve günümüzün tehlikeleri büyürken eski ve yeni düşmanlar kendisini gösterir. Bu tanıdık krallık çok fazla sırra ev sahipliği yapmaktadır.

Josh Gad, Edward Kitsis ve Adam Horowitz, ismi şimdilik Beauty and the Beast olarak belirlenen dizinin bölümlerini kaleme alacak ve showrunner olarak görev alacaklar. Alan Menken dizinin müziklerini hazırlayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER