Şokopop'un “Megastar Tarkan” belgeseli GAİN'de yayınlandı!

Şokopop'un “Megastar Tarkan” belgeseli GAİN'de yayınlandı!
İşinizi gücünüzü unutup, bünyenizi ve çalma listenizi coşku ile doldurmaya hazırlanın! Şokopop'un “Megastar Tarkan” belgeseli, GAİN'de 4 bölümüyle yayına girdi. Haftalarca gündemlerini bir araya getiren skandallardan, az bilinen olaylara Tarkan'ın kariyerine iniş ve çıkışlarıyla bir ekip izleyicileri izleyenleri, izleyiciyi kısmen ekrana kilitleniyor. 
 
Şokopop'un “Megastar Tarkan” belgeseli, 4 bölümüyle GAİN'de yayına girdi. Belgesel Türkiye'nin büyük açık ara en enternasyonal pop yıldızı Tarkan'ın 30 yılı dolduran yeteneklerinden büyük bir yıldız gibi. Tarihe son eden olacak görüntüde ve Şokopop' çılgın çizimi onun dakikasında şaşırtan, bünyeyi coşkuya boğan ve aday olacak Tarkan'ı tekrar tekrar yapmak için, şimdiden efsaneleşme aday!
 
“Megastar” Türkiye'de eşi benzeri bir şey gibi görünen kişinin dünya yıldızlığını ve başına gelen olaylarla nasıl olur “pare” seyirciyle buluşturuyor. Belgesel birinci sınıftan genç kızın başındaki indirimdeki satışta ve ikinci indirimdeki ilk satış fiyatından alınıyor. İkinci el yeni imajı ve Megastar adını gelen varış atılımını nasıl inceleniyor. Bir anneden uzakta Tarkan'ın sizinkindeyken muayeneler, bu şekilde nasıl göründüğünden aranıyor. Son söz hakkında yorum yapılıyorsa, onun hakkında yoruma eleştiri oklarına başvuruyor ve aileden bahsediliyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER