Netflix, Stranger Things'in 4. sezonuna katılan yeni isimleri duyurdu

Netflix, Stranger Things'in 4. sezonuna katılan yeni isimleri duyurdu
Amybeth McNulty, Myles Truitt, Regina Ting Chen, Grace Van Dien
Netflix, Stranger Things'in 4. sezonuna katılan yeni isimleri duyurdu. Amybeth McNulty (Anne with an E), Myles Truitt (Queen Sugar), Regina Ting Chen (Queen of the South) ve Grace Van Dien (The Village) dördüncü sezonun kadrosuna dahil oldu. Atlanta’da çekimlerine devam edilen Stranger Things’in dördüncü sezonunda diziye katılan yeni karakterler şu şekilde:

Amybeth McNulty (Anne with an E), Vickie karakteriyle havalı, konuşkan, grubun zekisi diye de tabir edebileceğimiz ve sevilen kahramanlarımızın dikkatini çekecek bir rol ile izleyiciyle buluşacak.

Myles Truitt (Queen Sugar, Black Mafia Family), Patrick karakteriyle seyirciyle buluşmaya hazırlanan yetenekli, iyi bir hayatı ve sosyal çevresi olan Hawkins basketbol takım yıldızı. Ta ki şok edici olaylar hayatını kontrolden çıkarana dek.

Regina Ting Chen (Queen of the South, The Falcon and The Winter Soldier), öğrencileriyle, özellikle de sorunlu olanlarla, yakından ilgilenen popüler bir rehber öğretmen Ms. Kelly rolünde dizinin hayran kitlesi ile buluşmaya hazırlanıyor.

Grace Van Dien (Charlie Says, The Village), Chrissy rolüyle Hawkins'in amigosu ve okulun en popüler kızı. Ancak dışarıdan mükemmel görünen bu karakterin altında karanlık bir sır yatıyor.

Salgın nedeniyle çekimleri ertelenen ve hazırlıkları devam eden 4. sezonun yıl bitmeden yayınlanması bekleniyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER