Yağmur Tanrısevsin, Kalp Yarası ve karakteri hakkında konuştu!

Yağmur Tanrısevsin, Kalp Yarası ve karakteri hakkında konuştu!
Yaz sezonunda ekrana gelmeye hazırlanan yapımını Süreç Film’in üstlendiği atv’nin yeni dizisi ‘‘Kalp Yarası’nın başrol oyuncularından Yağmur Tanrısevsin dizi ve karakteri hakkında konuştu.

Tanrısevsin, dizide canlandırdığı Ayşe karakterini “Ayşe, güçlü bir kadın karakter. Hayatta zorluklarla sürekli mücadele etmek zorunda kalan güçlü bir kadın. Çok yönlü, birden fazla işi aynı anda yapabilen, sıcak, samimi, eğlenceli ve bizden biri” sözleriyle anlatıyor.


 
Genç oyuncu karakterinin yaşayacağı yolculuğu ise “İzleyenler çok sevecek Ayşe'yi. Çabuk sahiplenecekler diye düşünüyorum. Ayşe’nin hayatı bir günde değişecek. Alışkın olmadığı bir şehre, kendi hayatının çok zıttı bir hayata ve insanlara adapte olmaya çalışacak. Ayşe'nin bu yolculuğu sırasında gerçek anlamda bir yaşam mücadelesi izleyeceğiz. Güçlü bir kadın olması, hayata karşı duruşu ve yaşadığı zorluklara rağmen mutlu olmayı bilmesi hemen yakaladı beni... Ne yaşarsa yaşasın içinde yaşama sevgisi olan, herkesle iletişim kurmayı becerebilen bir karakter. Ayrıca gerçek bir hayvansever. Onunla empati kurmak ve onu sevmek zor değil bence... Onu çok seveceksiniz” sözleriyle ifade etti.


 
Tomris Giritlioğlu’nun hikayesinden senaryolaştırılarak ekrana taşınan, medeniyetlerin buluşma noktası Hatay-Antakya’nın etkileyici coğrafyasında geçen ‘Kalp Yarası’, yakında atv'de ekrana gelecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER