BluTV'nin ekrana taşıdığı The Affair'in yerli adaptasyonu SAKLI'nın kadrosu açıklandı

BluTV'nin ekrana taşıdığı The Affair'in yerli adaptasyonu SAKLI'nın kadrosu açıklandı
BluTV, yeni orijinal dizisi ‘SAKLI’ ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dünyada milyonlarca defa izlenen ve 5 yıl devam eden ‘The Affair’ dizisinin adaptasyonu olacak ‘SAKLI’, birbirlerini yaralarından tanıyan iki evli insanın yasak aşkını anlatıyor. Merakla beklenen projenin başrollerini Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Defne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar üstlenecek. ‘SAKLI’nın yönetmen koltuğunda ise usta isim Ömür Atay yer alacak.

İZLEYENLERİN ALGISINI DEĞİŞTİRECEK, BAKIŞ AÇILARINI SORGULATACAK GÜÇLÜ BİR TUTKU, ALDATMA ve ALDANMA HİKAYESİ

‘SAKLI’nın adapte edildiği The Affair dizisi 2012’de Showtime’da yayınlanması ile birlikte tüm dünyada çok yoğun ilgi ve merakla karşılandı. Bölümlerin karakterler üzerinden iki farklı bakış açısı ile anlatılması dizinin hikayesi kadar anlatım tarzı ile de çok ses getirdi. Aynı anda farklı bakış açılarının insanların hayatlarını ne denli değiştirdiğine şahit olacağımız, her yaştan izleyicinin kendinden bir şey bulacağı dizi, İspanya’dan sonra ilk kez Türkiye’de yapılan adaptasyonla seyirciyle buluşacak.

The Affair’in adaptasyonunun senaristi Deniz Akçay; İstanbullu Gelin, Hayat Bilgisi, Dila Hanım gibi birçok başarılı dizilerin tasarımını ve senaristliğini üstlenmiştir. ‘SAKLI’nın yönetmenliğini üstlenen Ömür Atay; Bir İstanbul Masalı, Masumiyet, Aşk Meydan Savaşı, Kapalı Çarşı ile hafızalara kazınmıştır.  SAKLI'nın yapımını üstlenen May Productions imzalı BluTV dizisi Alef, Variety’nin “2020’nin En İyi 15 Uluslararası Dizisi” listesinde yer aldı.

Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Defne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar’a Zuhal Olcay, Nur Sürer, Erdal Küçükkömürcü, Janset gibi değerli oyuncuların eşlik edeceği ‘SAKLI’ Temmuz ayı başında sete çıkmaya hazırlanıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER