Aşkın Tarifi, ilk bölümü ile ekrana gelmek için gün sayıyor!

Aşkın Tarifi, ilk bölümü ile ekrana gelmek için gün sayıyor!
Kanal D’nin yapımını NTC Medya- Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği Aşkın Tarifi, 07 Haziran Pazartesi günü ilk bölümü ile ekrana gelmek için gün sayıyor. 

Başrollerini Kadir Doğulu ile Serra Arıtürk’ün paylaştığı dizinin tanıtımları yurt dışında da ilgi gördü. Özellikle İspanya, Rusya ve Ortadoğu’dan gelen yorumlar dizinin heyecanla beklendiği yönünde.

Yönetmen koltuğuna Deniz Koloş’un oturduğu Aşkın Tarifi’nin proje yaratıcı yapımcılığını Birsel Çıkıncı yaparken, senaryosunu Leyla Oter ve Doruk Erengül kaleme alıyor. 
 
Aşkın Tarifi’nin genel hikayesi şöyle;
Kendi halinde bir kebap ustası olan Fırat, kaderiyle oynayan ünlü yaşam koçu Doktor Aşk’a dersini vermek ister. Fırat’ın öfkeyle çıktığı yolculuk, onu bir Fransız restoranına sürükler. Geçmişte Fransız mutfağında iyi bir şef olan Fırat, tutkunu olduğu mutfağa yeniden kavuşurken; restoranın sahibi, güzeller güzeli Naz Soyluer sayesinde de gerçek aşkla tanışır. Doğu ve batı mutfaklarını harmanlayan, yemek sihirbazı Fırat Şef, herkesi şaşkına çevirecek tarif defterinde bir tek Aşkın Tarifi olmadığını anlayacaktır. Tarifsiz bir aşk yolculuğuna çıkan Fırat, Doktor Aşk’a 'aşk dersi' verebilecek mi? Yoksa ava giderken avlanacak mı? Fırat, Aşkın Tarifini bulabilecek midir, ya da Aşkın Tarifi var mıdır?
 
Aşkın Tarifi 07 Haziran Pazartesi günü Kanal D’de başlıyor... 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER