Netflix, Jupiter’s Legacy dizisini "Supercrooks" ile devam ettirecek

Netflix, Jupiter’s Legacy dizisini
Netflix, Jupiter’s Legacy dizisinin geleceğiyle ilgili kararını verdi. 

7 Mayıs'ta ilk sezonuyla ekrana gelen dizi tek sezonda kalacak. Hikayesi antolojiye evrilecek ve farklı bir kadro eşliğinde ve "Supercrooks" adlı uzantı bir diziyle devam edecek. Bu nedenle Jupiter's Legacy dizisinde rol alan Josh Duhamel, Ben Daniels, Leslie Bibb, Elena Kampouris, Andrew Horton, Mike Wade ve Matt Lanter kontratlarından salıverildi.

Yeni dizi, Jupiter’s Legacy karakterlerinin yer aldığı evrende geçecek. Öncekinden farklı olarak bu sefer soygun planlayan bir grup süper kötünün hikayesini anlatacak. Supercrooks, ilk olarak animasyon dizi olarak Netflix'te ekrana gelecek ve 14-19 Haziran tarihleri arasında Fransa’da yapılacak olan Annecy Uluslararası Animasyon Film Festivali’nde ön gösterimi yapılacak. Oyuncular eşliğinde çekilecek projenin hazırlıklarına ise yakında başlanacak.

Netflix, Mark Millar tarafından kurulan çizgi roman yayınevi Millarworld’u 2017'de satın aldı. Kick-Ass, Kingsman, Wanted, Old Man Logan gibi hikayeleri de bünyesinde barındıran Jupiter’s Legacy dizisi bu anlaşmanın ardından çıkan ilk proje oldu. Ancak eleştirmenler tarafından pek beğenilmedi ve ilk sezonun yeniden çekimlerle birlikte 200 milyon dolara mal olduğu konuşuluyor. Bir diğer proje The Magic Order'ın hazırlıkları ise devam ediyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER