ITV ve Line of Duty ekibinden iki yeni drama geliyor: Ridley & Trigger Point

ITV ve Line of Duty ekibinden iki yeni drama geliyor: Ridley & Trigger Point
Adrian Dunbar
ITV ve Line of Duty ekibinden iki yeni drama geliyor.

* Ridley:

Adrian Dunbar'ın başrolünde yer alacağı polisiye drama, emekli dedektif Alex Ridley'in karmaşık bir cinayet davasında eski öğrencisi Carol Farman'a yardım etmek için emekliliği bırakıp danışman olarak davaya dahil olmasını konu alıyor.

Paul Matthew Thompson (Vera, Father Brown) ve Jonathan Fisher dizinin yaratıcıları olurken Julia Gilbert senaryoda Thompon'a eşlik edecek. Sezon 4 bölüm sürecek. West Road Pictures yapımını üstlenecek.

* Trigger Point:

Line of Duty'nin yaratıcısı Jed Mercurio'nun hazırladığı dizinin başrolünde yine Line of Duty'den Vicky McClure (Broadchurch, This is England) yer alacak. Yapımını HTM Television, senaryoyu Daniel Brierley üstlenecek. Sezonu 6 bölüm sürecek.

Terörle mücadele ekibinde bomba imha ekibi olarak çalışan bir grup polisi konu alacak dizinin hikayesi Londra'da geçecek. Ölümü her daim enselerinde hisseden bu insanlar her gün hayatlarını riske atarak pek çok tehlikeye atılacak. McClure de ekipteki deneyimli isimlerden Lana Washington'ı canlandıracak. Lana, başkenti hedef alırken kendi biriminin de peşine düşen bir bombacıyı yakalayabilmek ve onun gerçek kimliğini bulabilmek için bütün baskılara göğüs germek zorunda kalacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER