Kara Sevda dizisi yakında Rusya'da ekrana gelecek

Kara Sevda dizisi yakında Rusya'da ekrana gelecek
Türkiye'nin önde gelen prodüksiyon ve dağıtım şirketi Inter Medya, Kara Sevda (Endless Love) dizisini Rusya'ya lisansladığını duyurdu. Dizi, ülkenin en çok izlenen ulusal kanallardan U-TV Channelwhich'de ekrana gelecek.

Şimdiye kadar 110'dan fazla ülkeye lisanslanan Kara Sevda, 2016'da Uluslararası Emmy Ödülleri'nde En İyi Telenovela ödülünü kazandı. Ayrıca Seul Uluslararası Drama Ödülleri'nde "En İyi Dizi" ödülünü alırken Neslihan Atagül Doğulu da "En İyi Kadın Oyuncu" ödülünü kazandı. Kadrosunda Burak Özçivit ve Kaan Urgancıoğlu'nun da yer aldığı dizi 2015-2017 arasında Star TV'de yayınlandı, 74 bölüm sürdü. Ay Yapım yapımını, Hilal Saral ise yönetmenliğini üstlendi.

Inter Medya'nın CEO'su ve kurucusu Can Okan, anlaşmanın ardından "Kara Sevda'nın başarısından bahsederken kelimeler kifayetsiz. Kara Sevda hala kataloğumuzun en başarılı işlerindne biri. Dizinin yakında Rusya'da yayınlanacağını duyurmaktan dolayı mutluyuz. Oradaki izleyicinin seveceğinden ve dizinin Rusya'da da başarılı olacağından eminiz," dedi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER