Sigourney Weaver, Amazon'un The Lost Flowers of Alice Hart dizisinin kadrosunda

Sigourney Weaver, Amazon'un The Lost Flowers of Alice Hart dizisinin kadrosunda
Sigourney Weaver, Amazon'un The Lost Flowers of Alice Hart dizisinin kadrosunda. Holly Ringland'ın kaleme aldığı romandan uyarlanacak olan dizi, Avustralya yapımı bir dizi olarak ekrana gelecek. Weaver yapımcılar arasında yer alacak.

Alice, hem istismarcı babasını hem de sevgili annesini trajik ve gizemli bir yangın sonrası kaybeder. 9 yaşındaki Alice, bir çiçek çiftliğinde yaşayan büyük annesinin yanına yaşamaya gönderilir ve burasının kendi ailesinin geçmişiyle ilgili sırları da barındıran bir yer olduğunu keşfeder. On yıllara yayılan hikayede Alice'in çocukluğunda yaşadıkları yetişkin hayatında karanlık bir gölge gibi dolanmaya devam ederken Alice, bir kez daha sevdiği bir adama karşı kendi hayatını savunmak zorunda kalır.

Sezonu 7 bölüm sürecek projenin çekimleri Avustralya'da yapılacak. Sarah Lambert (Lambs of Gods) uyarlamayı hazırlayacak. Glendyn Ivin (The Cry) diziyi yönetecek ve showrunner olarak görev alacak. Yapımını Made Up Stories, Amazon Studios ve Endeavor Content üstlenecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER