Chris Noth, Sex and the City'nin yeni sezonunda da rol alacak

Chris Noth, Sex and the City'nin yeni sezonunda da rol alacak
Mr. Big, Sex and the City'ye resmen geri dönüyor. Yeni sezonunun hazırlıklarına devam eden Sex and the City'de Chris Noth'un da rol alacağı açıklandı.

Dizinin geri dönüş haberi geldiğinde Noth'un kadroda yer almayacağı konuşulmuştu ama İngiliz Mail Online sitesi geçtiğimiz hafta Noth'la birlikte John Corbett (Aidan Shaw) ve David Eigenberg'in (Steve Brady) de yeni sezonda rol alacağına dair bir haberi yayınlamıştı. Dizide ve iki devam filminde de görev alan yapımcı Michael Patrick King yaptığı yeni açıklamada "Mr. Big olmadan Sex and the City'nin yeni kısmı nasıl anlatılabilirdi ki?" dedi ve Noth, teklifi kabul ettiği için mutlu olduğunu belirtti. 

"And Just Like That" ismiyle hazırlanan yeni sezon HBO Max'te yayınlanacak. 6 sezon boyunca Carrie, Charlotte ve Miranda karakterlerini canlandıran Sarah Jessica Parker, Kristin Davis ve Cynthia Nixon yeni sezonda da rol alacak. 10 bölümlük sezonda artık 50'li yaşlara dayanan üç arkadaşın yeni hayatı konu alacak. Ancak Samantha'yı oynayan Kim Catrall yeni sezonda rol almayacak. Orijinal dizinin yaratıcısı Darren Star de projeye dahil olmayacak. Showrunner arayışı ise devam ediyor.

Grey's Anatomy dizisiyle bilinen Sara Ramirez, Carrie'nin sık sık konu olduğu popüler bir podcasti hazırlayan stand-up komedyeni Che Diaz'i canlandıracak. Diaz, dizinin ilk non-binary karakteri olarak ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER