Inter Medya, LA Virtual Screenings 2021'deki performansıyla göz doldurdu

Inter Medya, LA Virtual Screenings 2021'deki performansıyla göz doldurdu
Türkiye'nin başarılı dağıtım ve yapım şirketi Inter Medya, geçtiğimiz hafta düzenlenen LA Virtual Screenings'te harika bir performansa imza attı.

Önde gelen büyük Amerikan ve Latin Amerikalı şirketlerin de yer aldığı online etkinlikte en iyi 5. dağıtımcı olarak öne çıkan şirket, günlük sıralamalarda her defasında ilk 15'te yer alarak bunu başarabilen tek şirket oldu. Bu sayede piyasadaki en başarılı Türk dağıtım şirketi olduğu da görüldü. Inter Medya, gösterimlerin üçüncü gününde en çok ziyaret edilen ve konuşulan dağıtım şirketi olmayı da başardı. Şirket 300'e yakın gösterime, 170 alıcı etkileşimine ve 100 tekil alıcıya ulaştı. 

Son Yaz (Last Summer), Maraşlı (The Trusted), Saygı (Respect), Ramo, Sefirin Kızı (The Ambassador Daughter) ve Çıplak (Naked) şirketin en başarılı dizileri arasında yer aldı. Inter Medya'nın da katıldığı "Turkish Showcase: Reloaded" adlı panel de etkinliğin en çok izlenen panellerinden birisi oldu.  Şirketin içerik alım ve satışından sorumlu ismi Beatriz Cea Okan, "LA Virtual Screenings, dünya genelindeki iş ortaklarımızla bir araya gelmek için harika bir fırsat. Elbette yüz yüze buluşmalar da paha biçilemez ama evlerimizden güvenli bir şekilde işimizi devam ettirebilmemiz için sergi şirketleri çok çalışıyorlar. Bu yılın harika LA Virtual Screenings sonuçlarını görmek muazzam. Burada olmak her daim bir zevk." dedi. 

LA Virtual Screenings ziyaretçiler için 12 gün daha açık alacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER