Emre Sefer’in yeni kısa filmi için Fongogo kampanyası başlatıldı!

Emre Sefer’in yeni kısa filmi için Fongogo kampanyası başlatıldı!
Nur Fettahoğlu ve Alina Boz’un kadrosunda yer alacağı, Emre Sefer’in yazıp yöneteceği Babamın Öldüğü Gün filmi için Fongogo üzerinden kampanya başlatıldı. Emre Sefer daha önce Cesur ve Mahallenin Bazı Kedileri gibi yurtiçi ve yurtdışı festivallerden ödüllerle dönen kısa filmler yönetmişti. Mahallenin Bazı Kedileri, BluTV’de seyirciyle buluşmaya devam ediyor.

Babamın Öldüğü Gün adlı kısa filmin çekim ve post süreci için destek çağrısında bulunan ekibin oyuncu kadrosunda iki başarılı oyuncu Nur Fettahoğlu ve Alina Boz yer alıyor. İki oyuncu filmde babalarının cenazesinde bir araya gelen Hale ve Sema adındaki kız kardeşleri canlandıracak. Filmin çekimlerinden önce destek videosunda bir araya gelen ikili, proje için çok heyecanlı olduklarını belirtti.

İstanbul’da yaz aylarında çekilmesi planlanan filmin konusu ise şöyle:

Babalarını kaybeden Sema (Nur Fettahoğlu) ve Hale (Alina Boz) cenazede bir araya gelir. Araları bozuk olan ikili, cenaze sonrasında birlikte eve doğru dönerler. Hale, hasta babasına aylarca bakmış ve Sema yanlarına hiç uğramamıştır. Bu durumu dert haline getiren Sema, Hale ile tartışmaya başlar. Yolda hiç ummadıkları bir olayla karşılaşırlar ve bu durum onları vicdanı ve aklı arasında bir tercih yapmaya zorlayacaktır.

Babamın Öldüğü Gün adlı projeyi hayata geçirmek üzere destek olmak için Fongogo sayfasını ziyaret edebilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER