Anne dizisinin İspanya uyarlamasının başrolü belli oldu

Anne dizisinin İspanya uyarlamasının başrolü belli oldu
Anne dizisinin İspanya uyarlamasının başrolü belli oldu.

The Time in Between dizisiyle ve Pedro Almodóvar imzalı Julieta filmiyle bilinen Adriana Ugarte, "Madre" adıyla yayınlanacak yeni dizinin kadrosuna katıldı. Diziyi bünyesindeki Nova kanalında pek çok Türk dizisini yayınlayan Atresmedia ekrana getirecek. Atresmedia, Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisinin İspanya'daki uyarlaması "Alba"nın yayıncısı olarak da öne çıkıyor.

Madre'nin sezonu 13 bölüm sürecek. Atresmedia-Movistar Plus iş birliğiyle kurulan Buendía Estudios da dizinin yapımcıları arasında yer alacak. 2021 bitmeden başlaması beklenen Madre, Alba gibi ilk olarak dijital platform Atresplayer'da, daha sonra TV'de yayınlanacak. Senaryosunu Eduardo Galdo, Lele Portas, Marco T. Socorro, Joana Ortueta, Humberto Ortega ve Natalia García-Prieto üstlenecek. Bölümleri López Amado (La cocinera de Castamar, Hernán) ve Juanma Pachón (Allí abajo, Los misterios de Laura) yönetecek.

Kuşlar üzerinde çalışmak için kendisini evlat edinen ailenin yanından taşınarak yalnız yaşamaya başlayan genç biyolog Manuela, terk edilmişliğin acısıyla asla anne olmamaya karar vermiştir. Genç bir kız çocuğu olan Alba'yla tanıştığı gün geçmişiyle ve hayatını kurduğu duygusal temellerle yüzleşmek zorunda kalır.

Mart 2019'da tematik kanal Nova'da yayınına başlayan Anne dizisi 555,000 izleyici ortalamasıyla kanalı memnun edici izlenme oranına ulaştı. Yapımcılığını Med Yapım ve MF Yapım'ın ortak üstlendiği dizi, 2016-2017 sezonunda Star TV'de yayınlanmış ve 33 bölüm sürmüştü. Başrollerini Cansu Dere, Vahide Perçin ve Beren Gökyıldız'ın paylaştığı proje, Japonya'daki "Mother" dizisinin Türkiye uyarlaması. Anne'nin dağıtımını Global Agency üstleniyor.

2018'de "Fatmagul" ismiyle yayınlanan ve İspanya'da en çok izlenen Türkiye yapımı dizi olmaya devam eden Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisi ise 774,000 izleyici ortalamasına ulaştı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER