Tom Cavanagh ve Carlos Valdes, The Flash dizisinden ayrılıyor

Tom Cavanagh ve Carlos Valdes, The Flash dizisinden ayrılıyor
The Flash dizisi yoluna iki kayıpla devam edecek.

Eobard Thawne/Harrison Wells/Reverse Flash dahil birden fazla karakteri canlandıran Tom Cavanagh ve Cisco Ramon karakterini canlandıran Carlos Valdes diziden ayrılıyorlar. İki oyuncunun rolü de 7. sezonla birlikte sona erecek. Şimdiden 8. sezon onayı alan dizinin yeni sezonunda düzenli olarak rol almayacaklar. Ancak Deadline'ın haberine göre ileride belki konuk olabilirler.

Valdes, son olarak 7. sezon finalinde görünecek ve bu gece 7. sezon 8. bölümle ekrana gelecek dizide bir süre daha rol alacak. Son olarak 7. sezon 3. bölümde rol alan Cavanagh'ın karakterinin hikayesi tamamlandı. Ancak 9-10'da ya da sonraki bazı bölümlerde konuk olarak görünme ihtimali de bulunuyor. Oyuncunun son bölümünün hangisi olacağı resmen doğrulanmış değil. Habere göre salgın öncesinde rolünü 6. sezon finalinde tamamlaması planlanan Tom Cavanagh, sezonun erken bitmesi nedeniyle karakteriyle 7. sezonun başlarında vedalaşabildi.

7. sezonunun çekimlerine halen devam eden The Flash, bu hafta çekimlerine başladığı 17. bölümle 150'ye ulaşacak. Bölümde Nora karakteriyle Jessica Parker Kennedy yeniden görünecek. Jordan Fisher ise diziye bu bölümle birlikte katılacak ve birkaç bölüm yer alacak. Grant Gustin'le 8. sezon için anlaşan yapım şirketi, dizinin geride kalan başrol oyuncularıyla olan görüşmelerine ise devam ediyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER