Law & Order serisine bir dizi daha katılıyor: For the Defense

Law & Order serisine bir dizi daha katılıyor: For the Defense
Law & Order serisine bir dizi daha katılıyor. NBC kanalı "Law and Order: For the Defense" adlı yeni bir diziye daha onay verdiğini duyurdu.

Serinin yapımını üstlenen Dick Wolf, yeni diziyi CSI serisiyle bilinen Carol Menselsohn'la birlikte hazırlayacak. Hikayesi kriminal savunma üzerine uzman bir şirkette geçecek olan dizi, adalet sisteminin yanı sıra bu alanda uzman bir grup avukatı merkezine oturtacak. Bölümlük drama özelliğindeki dizi her hafta farklı bir davaya yer verecek. Yapımını Universal Television üstlenecek.

Law & Order: SVU ve Law & Order: Organized Crime dizileriyle ekranda devam eden serinin yeni projesi "Law & Order: Hate Crimes"ın hazırlıkları ise bir süredir devam ediyor. 1990'da ana diziyle yayın hayatına başlayan Law and Order serisine Law & Order: Criminal Intent, Law & Order: Trial By Jury, Law & Order: LA ve Law & Order: True Crime dizileri de katıldı. TV'nin en başarılı yapımcılarından birisi olan Dick Wolf, Law and Order'ın dışında NBC için Chicago serisini ve CBS için FBI serisini de hazırlıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER