Digiturk kanallarını tüm üyelerine açıyor!

Digiturk kanallarını tüm üyelerine açıyor!
Digiturk, Ramazan Bayramı’nı da kapsayan ve 17 Mayıs’a kadar sürecek tam kapanma dönemi boyunca yerli/yabancı dizi, film, yaşam ve belgesel içerikli kanallarını tüm üyelerine açıyor.
 
Her zaman kaliteli ve ödüllü yapımları izleyicilerine sunmayı hedefleyen Digiturk; Mayıs ayındaki tam kapanma sürecinde, tüm üyelerine dizi ve film kanallarını açarak onları mutlu etmeye devam ediyor. Bu kapsamda zengin içerikleriyle Digiturk, üyelerinin keyifli vakit geçirmeleri için birbirinden renkli dizi, film, yaşam ve belgesel kanalını kullanıma açıyor.
 
Gişe rekortmeni filmleri, dünyada izlenme rekorları kıran dizileri, birbirinden popüler ve kaliteli belgesel içeriklerini izleyicilerine sunan Digiturk, Mayıs ayındaki tam kapanma sürecinde yepyeni dizileri, daha önce görülmemiş filmleri üyeleriyle buluşturmaya devam ediyor.
 
"Kim Milyoner Olmak İster?" yarışmasının İngiltere'deki versiyonunda yaşanan inanılmaz skandalı 3 bölüm halinde anlatan mini-dizi “The Quiz”; gerçek olaylardan esinlenen, işlemediği bir suç sebebiyle müebbet hapis cezası almış bir mahkumun hem kendi davasının sonucunu değiştirebilmek hem de benzer durumdaki mahkumlara yardım etmek için avukat olmaya karar vermesinin konu edildiği  “For Life”; 1980’lerde Pensilvanya’da yaşayan Goldberg ailesinin başından geçen eğlenceli olayları anlatan “The Goldbergs”; prestijli bir hastanede çalışmaya başlayan savant sendromlu genç cerrah Shaun Murphy'nin hikayesine odaklanan “The Good Doctor” gibi pek çok dizi tüm Digiturk üyelerinin beğenisine sunuluyor.
 
23. yüzyılda hapishaneden kaçan bir grup kadın mahkûmun uzayın derinliklerine doğru yaptıkları heyecanlı maceralarını anlatan, 7 Mayıs’tan itibaren yayınlanmaya başlanacak “Intergalactic” ile Soğuk Savaş dönemine açılan paralel bir geçidin varlığını keşfeden bir Birleşmiş Milletler çalışanının başından geçen fantastik olayları anlatan Emmy ödüllü “Counterpart” ise 10 Mayıs’tan itibaren izleyicilerle buluşacak.
 
Dev Patel, Hugh Laurie, Tilda Swinton gibi yıldızları bir araya getiren “David Copperfield’ın Çok Kişisel Hikayesi” (The Personal History of David Copperfield); Rosamund Pike’ı başrolde izlediğimiz, radyoaktiviteyi bularak bilim dünyasında çığır açan Nobel ödüllü bilim insanı Marie Curie’nin hikayesinin anlatıldığı “Radyoaktif” (Radioactive);  Ünlü yazar H.P. Lovecraft’ın bir kısa öyküsünden uyarlanan ve ıssız bir araziye düşen bir meteorun bir ailenin hayatını allak bullak edişini anlatan bilimkurgu/korku “Uzaydan Gelen Renk” (Color Out of Space) gibi 100’lerce film 17 Mayıs’a kadar tüm Digiturk üyelerine keyifli anlar yaşatacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER