Gossip Girl'ün yeni versiyonu Temmuz ayında başlayacak

Gossip Girl'ün yeni versiyonu Temmuz ayında başlayacak
Dijital platformlardan HBO Max'te yayınlanması için hazırlanan Gossip Girl dizisinin yeni versiyonunun Temmuz ayında başlayacağı açıklandı. Dizinin başlangıç zamanı orijinal jeneriğin seslendirmesinin yer aldığı kısa bir videoyla duyuruldu. Ayrıca gün içinde dizinin başrol oyuncularının Cosmopolitan'a konuk olarak gerçekleştirdiği dergi çekiminden çeşitli fotoğraflar da yayınlandı.

Yeni dizinin kadrosunda Tavi Gevinson, Thomas Doherty, Adam Chanler-Berat, Zion Moreno, Emily Alyn Lind, Whitney Peak, Eli Brown, Johnathan Fernandez, Elizabeth Lail ve Jason Gotay gibi isimler yer alıyor. Projenin sezonu 10 bölüm sürecek ve 'devam' özelliğinde olacak. 

Gossip Girl ile aynı evrende geçecek dizide kız öğrenciler Constance Billard School'a gidecek. Erkekler de benzer şekilde St. Jude’s School'da okuyacak. Modern versiyonun hikayesi yine New York'ta geçecek ve ana dizinin finalinden sonra sosyal medyanın ve şehrin ne şekilde değiştiğini yeni karakterler üzerinden anlatacak. Kristen Bell yeni dizide de anlatıcı olarak yer alacak. Dizinin yapımını bir kez daha Josh Schwartz ve Stephanie Savage, senaryosunu ise Joshua Safran üstlendi.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER