Netflix'in 2021'in ilk çeyreğinde en çok izlenen orijinal yapım dizisi Lupin oldu

Netflix'in 2021'in ilk çeyreğinde en çok izlenen orijinal yapım dizisi Lupin oldu
Netflix, yılın ilk çeyreğiyle ilgili bazı izlenme oranlarını açıkladı. Buna göre 2021'de şimdiye kadar en çok izlenen orijinal yapım dizisi Lupin oldu.

8 Ocak'ta ilk kısmıyla ekrana gelen dizinin sezonu ilk dört haftasında 76 milyon üye tarafından izlendi. Lupin, bu sayıyla birlikte Bridgerton (82 milyon) ve The Witcher (76 milyon) dizilerinin arkasında yer aldı. Ayrıca ilk çeyrekte 207.64 milyon üyenin %36.6'sı diziyi denemiş oldu. Bu da yayın programına göre bakıldığında yine The Witcher (%45) ve Bridgerton'ın (%40.3) arkasında.

Diğer yeni dizilerden Fate: The Winx Saga ilk dört haftasında 57 milyon üye, Who Killed Sara? 55 milyon üye, Ginny & Georgia 52 milyon üye, Firefly Lane ise 49 milyon üye tarafından izlendi. Netflix'in transfer ettiği Cobra Kai ise 3. sezonuyla ilk dört haftasında 45 milyon üye tarafından izlendi. 

İlk çeyrekte yayınlanan filmlerden Outside the Wire, ilk dört haftasında 66 milyon üye tarafından, Yes Day 62 milyon üye tarafından izlendi. I Care a Lot filmi 56 milyon üyeyle, To All the Boys: Always and Forever 51 milyonla onları takip etti.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER