BluTV, bu hafta sonu tüm içeriklerini ücretsiz herkese açıyor!

BluTV, bu hafta sonu tüm içeriklerini ücretsiz herkese açıyor!
BluTV, bu hafta sonu yerli ve yabancı yüzlerce içeriğini herkese açıyor. Artan vaka sayıları sebebiyle kısıtlamaların arttığı şu günlerde BluTV, bu süreci evde kalanlar için daha keyifli bir hale getirmeyi hedefliyor.
 
Komediden aksiyona, polisiyeden drama, kara mizahtan bilim-kurguya birçok türdeki özel yapımlarının yanı sıra koleksiyonuna eklediği dünyada ilgiyle takip edilen yabancı yapımları, Türkiye sinemasına ait zengin seçkisi, S Sport kanalları ve çocuk içerikleriyle BluTV, arşivini herkese ücretsiz sunuyor. 16-17-18 Nisan’da yapımlarını herkese ücretsiz erişime açacak olan dijital platform, izleyenlere seyir keyfi yüksek bir hafta sonu vadediyor. Yüzlerce yerli, yabancı; dizi, film ve belgeseller kupon sistemi ile Cuma günü saat 09.00’dan, Pazar gecesi 23:59'a kadar ücretsiz olarak BluTV’de izlenebilecek.
 
Dijital platform, bu sürprizi ile herkesi ‘Acans’ta reklam dünyasının kapılarını aralamaya, ‘Bonkis’te iş, aile ve aşk hayatı arasında sıkışıp kalan bir modern dünya kadının hikayesine tanık olmaya davet ediyor. İzleyenler ‘Doğu’ ile komedyen olma hayaline sıkıca sarılan bir gencin trajikomik hayatına, ‘HİÇ’ ile üniversitede buluşan bir grup gencin hayat mücadelelerine dahil olabilecek. Ücretsiz erişim ile herkes, kadın erkek ilişkilerini mizahi bir dille masaya yatıran ‘Aynen Aynen’in keyfini çıkartırken, büyük bir aşkın sıra dışı bir sınava tabii tutulduğu ‘Yarım Kalan Aşklar’ın ve farklı yollarla adaletin sağlanmaya çalışıldığı ‘Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi’nin sürükleyici dünyalarına konuk olacak. BluTV’nin bu sürprizi ile dopdolu bir hafta sonu geçirecek olan herkes, ‘We Children From Bahnhof Zoo’ ile 80’lı yıllara ışınlanacak, ‘The Handmaid’s Tale’in distopyasını deneyimleyecek ve ‘Normal People’la çarpıcı bir aşk hikayesine tanık olacak.
 
Bu yapımlar ve çok daha fazlası 16-17-18 Nisan’da BluTV’de ücretsiz!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER