Türk dizileri MIPTV'ye katılmaya hazırlanıyor

Türk dizileri MIPTV'ye katılmaya hazırlanıyor
Türk dizileri dünyanın önde gelen içerik fuarlarından MIPTV'ye katılmaya hazırlanıyor. Salgın nedeniyle bir kez daha online yapılacak olan içerik fuarı 12-16 Nisan arasında düzenlenecek. Türkiye'nin önde gelen pek çok dağıtım şirketinin de yer alacağı etkinliğin sponsorlarının arasında İstanbul Ticaret Odası da yer alıyor.

Dağıtım şirketlerinin geniş portföylerinde öne çıkan bazı içeriklerse şöyle:

Inter Medya:
Sezonun yeni dizilerinden Maraşlı (The Trusted), Akrep (Scorpion) ve Son Yaz'ın (Last Summer) dağıtımını üstlenen şirketin kataloğunda Ramo, Sefirin Kızı (The Ambassador's Daughter), Bir Zamanlar Çukurova (Bitter Lands), Saygı (Respect), Yarım Kalan Aşklar (Interrupted), Baharı Beklerken (The Light of Hope), Yedinci Koğuştaki Mucize (Miracle in Cell No. 7) gibi yapımlar da yer alıyor.

MISTCO:
TRT dizilerini kataloğunda bulunduran ve Teşkilat'ın (The Shadow Team) da dağıtımı üstlenen şirketin kataloğunda sezonun yeni dizilerinden Masumlar Apartmanı (The Innocents), Uyanış Büyük Selçuklu (The Great Seljuks: Guardians of Justice) ve Gönül Dağı'nın (An Anatolian Tale) yanı sıra Benim Adım Melek (Melek: A Mother’s Struggle), Payitaht Abdülhamid (The Last Emperor), Diriliş Ertuğrul (Resurrection: Ertugrul) dizileri de bulunuyor.

Eccho Rights:
Perşembe akşamı başlayacak Camdaki Kız (Chrysalis) dizisini tanıtmaya hazırlanan şirketin kataloğunda Kırmızı Oda (The Red Room), Doğduğun Ev kaderindir (My Home My Destiny), Emanet (Legacy) gibi Türk dizileri de bulunuyor.ATV Distribution:
Kardeşlerim (For My Family) ve Akıncı dizilerini görücüye çıkarmaya hazırlanan şirketin portföyünde Maria ve Mustafa, Kuruluş Osman (The Ottoman), Hercai, Sen Anlat Karadeniz (Lifeline), Kimse Bilmez (Love And Secrets), Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Grand Family), Beni Bırakma (Don't Leave Me), Aşk ve Mavi (Love and Hate) gibi diziler de bulunuyor.

Calinos Entertainment:
Yasak Elma (Forbidden Fruit), Bizim Hikaye (Our Fruit), Kadın (Woman), Bir Aile Hikayesi (Better Together)

Kanal D International:
Hekimoğlu, Zalim İstanbul (Ruthless City), Afili Aşk (Love Trap), Çatı Katı Aşk (Romance Next Door), Vatanım Sensin (Wounded Love), Siyah Beyaz Aşk (Price of Passion), Güllerin Savaşı (War of the Roses), Meryem, Poyraz Karayel (For My Son), Hayat Şarkısı (Flames of Desire)

Madd Entertainment:
Sadakatsiz (A Woman Scorned), Alev Alev (Flames of Fate), Sen Çal Kapımı (Love is in the Air), Menajerimi Ara (The Agency), Mucize Doktor (A Miracle), Baraj (Nehir)


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER