Netflix’in Polonya yapımı yeni dizisi Sexify 28 Nisan'da başlıyor

Netflix’in Polonya yapımı yeni dizisi Sexify 28 Nisan'da başlıyor
Netflix’in Polonya yapımı yeni dizisi Sexify 28 Nisan'da başlıyor.

Dizide bir seks uygulaması yaratmaya çalışan genç bir kadın ve arkadaşları cinselliğin keşfine keşfe çıkacak ve bu süreçte kendileri hakkında pek çok şey öğrenecek. Natalia, küçük bir kasabadan gelen başarılı bir bilgisayar bilimi öğrencisidir. En yakın arkadaşı Paulina'nın aradan geçen yedi yılın ardından ilişkisini yeniden yeniden canlandırma konusunda endişeleri vardır. Natalia’nın yurttan arkadaşı Monika ise çok sıkıldığı derslerini cinsel deneyimleriyle zenginleştirmektedir. 

Kızlar, üniversitenin düzenlendiği en iyi start-up yarışmasına katılırlar. Kullanıcılarının cinsel yaşamlarında devrim yaratmasını hedefledikleri bir seks uygulaması fikriyle ortaya çıkan kızlar, bunun için seks dünyasının sırlarının peşine düşer. Cinselliklerini ve kadın güçlerini yeniden keşfetmeleri özel hayatlarını da etkiler.

Dizinin başrolünde Aleksandra Skraba, Maria Sobocińska ve Sandra Drzymalska yer alıyor. Sezonu 8 bölüm sürecek projeyi Piotr Domalewski ile Kalina Alabrudzinska kaleme aldı ve bölümlerin yönetmenliğini üstlendi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER