Oscar töreninin detayları belli olmaya devam ediyor

Oscar töreninin detayları belli olmaya devam ediyor
25 Nisan'ı 26 Nisan'a bağlayan gece düzenlenecek Oscar töreninin detayları belli olmaya devam ediyor.

Bu yıl 93. kez düzenlenecek törenin yapımını Steven Soderbergh, Jesse Collins ve Stacey Sher üstlenecek. Yapımcılar ve adaylar, bu sabah online bir toplantıda bir araya geldi. Birkaç gün önce adayların online olarak katılmasına izin verilmeyeceği haberlere yansısa da salgın ve seyahat kısıtlamaları nedeniyle bu karardan vazgeçildi.

93. Akademi Ödülleri için Los Angeles'ın yanı sıra Londra'da ve Paris'te de bir mekan ayarlanacak. Adaylar Los Angeles'ta katılmaya karar verirlerse havalimanı ve otel masrafları karşılanacak.

Los Angeles'taki Union Station'da alışıldık bir kırmızı halı geçişi olmayacak. Ancak ona yakın bir deneyim sergilenmeye çalışılacak. Basın odası online olarak hazırda bulunacak. Adaylar törendeyken değişmeli olarak salona girecek. Sırası geçen adaylar salondan çıkarak avlu kısmına geçecek.

Katılımcıların maskeli olup olmayacağı ya da Zoom'a izin verilip verilmeyeceği ise şimdilik belli değil. Soderbergh, toplantıda kurallar konusunda şeffaf olacaklarını ve en kısa zamanda daha fazlası için bilgilendireceklerini belirtti.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER