American Gods dizisi 3. sezonun ardından iptal oldu

American Gods dizisi 3. sezonun ardından iptal oldu
Starz kanalı American Gods'ı 3. sezonunun ardından iptal etti. 21 Mart'ta yayınlanan üçüncü sezon finali dizi için final bölümü yerine geçecek. Ancak Deadline'ın haberine göre hikayenin bir TV filmiyle tamamlanma ihtimali de bulunuyor.

Neil Gaiman’ın aynı adlı romanına dayanan dizi salgın ve diğer sebeplerden kaynaklanan gecikmeler nedeniyle 21 ay sonra ekrana dönmüştü. İkinci sezonunda ilk sezonuna göre reytinglerde büyük düşüş yaşayan American Gods'ın kaybı 3. sezonda da devam etti.

Kamera arkasındaki sorunlarıyla da gündeme gelen diziyi hazırlayarak ekrana getiren Bryan Fuller ve Michael Green, ilk sezon sonrasında yapımcı şirket Fremantle ile yaşadıkları bütçe anlaşmazlığından sonra diziden ayrıldı. Onları oyuncular Kristin Chenoweth ve Gillian Anderson takip etti. İkinci sezon için anlaşılan Jesse Alexander (Hannibal) başa geçti ancak hem Gaiman'ın projenin gidişatına olan müdahaleleri hem de yapımcı-kanal anlaşmazlığı nedeniyle kenara alındı. Eksik kalan senaryolar ve çekimler ekibin desteğiyle tamamlandı. Ayrıca oyuncular Orlando Jones ve Mousa Kraish’in sezonda yer almayacağı açıklandı ve Jones, Eglee’nin kendisinin oynadığı karakter Mr. Nancy’nin Siyah Amerika’ya yanlış mesaj gönderdiğini düşündüğünü iddia etti. American Gods, son olarak 3. sezonun oyuncularından Marilyn Manson’ın taciz haberleriyle gündeme geldi. Manson'ın kalan sahneleri yayınlanmadan diziden çıkarıldı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER