Sky Rojo, 23 Temmuz'da ikinci sezonuyla dönüyor

Sky Rojo, 23 Temmuz'da ikinci sezonuyla dönüyor
La casa de papel'in yaratıcısı Álex Pina imzalı Sky Rojo dizisi fazla ara vermeden ekranlara dönüyor. İki sezon onaylı olarak yayına giren dizinin ilk sezonu 19 Mart'ta yayınlanmıştı. İkinci sezon ise 23 Temmuz başlayacak. Yayın tarihi yeni bir videoyla duyuruldu.

İlk sezonu 8 bölüm süren Sky Rojo'da hayat kadını olarak çalışan Coral, Wendy ve Gina özgürlüklerine kavuşmak için zor da olsa kaçarlar. Ancak patronları Romeo ile adamları Moises ve Christian onları yakalamaya kararlıdır. Üç kadın bu çılgın ve kaotik yolculukta her türlü tehlikeye birlikte göğüs gerer ve her saniyelerini sanki son anlarıymış gibi yaşar. Bu süreçte dostluklarını da perçinleyen kadınlar birlikteyken daha güçlü olduklarını ve hayatlarının kontrolünü tekrar kazanmak için daha fazla seçenekleri olduğunu keşfeder.

Dizinin kadrosunda Verónica Sánchez (Coral), Lali Espósito (Wendy), Yany Prado (Gina), Asier Etxeandia (Romeo), Miguel Ángel Silvestre (Moisés), Enric Auquer (Christian), Maia Dunne (Clara) ve Chloe Dunne (Lola) gibi yer alıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER