Margaret Atwood'un Maddaddam üçlemesi de Hulu'da dizi oluyor

Margaret Atwood'un Maddaddam üçlemesi de Hulu'da dizi oluyor
Hulu, Margaret Atwood'un romanlarına sarılmaya devam ediyor.

Atwood'un romanından uyarlanan The Handmaid's Tale dizisiyle büyük başarı yakalayan platform, aynı evrende geçen devam romanı The Testaments'in dizi uyarlamasının hazırlıklarına da başlamıştı. Şimdi ise yazarın kaleme aldığı üçleme roman serisi Maddaddam'ın dizi uyarlaması için hazırlıklara başlandığını duyurdu.

Uyarlamanın pilot bölümünü Michael Lesslie (The Little Drummer Girl) yazacak. Deadline'ın haberine göre Lesslie, modern versiyonuyla ekrana gelmesi beklenen Battlestar Galactica'nın senaristliğinden dizisinden ayrıldı. Atwood'un yürütücü yapımcı olarak dahil olduğu dizinin yapımını Paramount Television Studios ve Anonymous Content üstlendi.

Maddaddam serisi kıyamet sonrası bir gerilim ve salgın hikayesi olarak öne çıkıyor. 2003'te başlayan seri Oryx and Crake, The Year of the Flood ve Maddaddam romanlarından oluşuyor. Zeki ve karmaşık bir genç olan Crake, dünyadaki bütün adaletsizliklerden rahatsız olduğu için gençliğini insanlığı yok ederek yeni bir türle değiştirecek bir virüs üretiyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER