Disney, Hawkeye'nin uzantı dizisi Echo için hazırlıklara başladı

Disney, Hawkeye'nin uzantı dizisi Echo için hazırlıklara başladı
Disney, Hawkeye'nin uzantı dizisi Echo için hazırlıklara başladı.

Variety'nin haberine göre Hawkeye'nin uzantısını Etan Cohen ve Emily Cohen kaleme alacak. Marvel Studios yapımını üstlenecek. Hawkeye'de karakteri canlandıran Alaqua Cox'un proje resmi onay aldığı takdirde uzantıda da yer alması bekleniyor.

Gerçek ismi Maya Lopez olan Echo, sağır bir Amerikan yerlisi olarak biliniyor. Başkalarının hareketlerini ya da savaş stilini mükemmel şekilde kopyalayabilen Echo'nun yolu çizgi romanlarda Daredevil, Moon Knight ve the Avenger grubuyla da kesişiyor.

Hazırlıkları devam eden Hawkeye dizisinde başrolleri film serisinde karakteri canlandıran Jeremy Renner'ın yanı sıra Hailee Steinfeld (Kate Bishop) üstleniyor. Dizi, WandaVision ve The Falcon and the Winter Soldier gibi Endgame sonrasını konu alacak. Vera Farmiga (Eleanor Bishop), Florence Pugh, Fra Fee (Kazi), Tony Dalton (Jack Duquesne) ve Zahn McClarnon (William Lopez) da rol alacak. Pugh, Black Widow filmindeki karakteri casusluk yapan Yelena Belova'yı canlandıracak.

Hawkeye dizisi 2021'in sonlarına doğru ekranda olacak. Disney+'ın dizilerinden Loki ise 11 Haziran'da başlayacak. Ayrıca Ms. Marvel, She-Hulk, Moon Knight, What If?, Secret Invasion, Ironheart, Armor Wars, Wakanda Dizisi gibi projelerin hazırlıkları da devam ediyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER