Elizabeth Lail, Gossip Girl'ün yeni versiyonunun kadrosuna katıldı

Elizabeth Lail, Gossip Girl'ün yeni versiyonunun kadrosuna katıldı
Elizabeth Lail, Gossip Girl'ün yeni versiyonunun kadrosuna katıldı. YOU dizisinde canlandırdığı Beck karakteriyle tanınan Lail, bu yıl içinde başlayacak dizinin önemli karakterlerinden birisine hayat verecek.

Warner Media'nın yeni dijital platformu HBO Max'te yayınlanacak dizinin kadrosunda Tavi Gevinson, Thomas Doherty, Adam Chanler-Berat, Zion Moreno, Emily Alyn Lind, Whitney Peak, Eli Brown, Johnathan Fernandez ve Jason Gotay gibi isimler de yer alıyor. Projenin sezonu 10 bölüm sürecek ve 'devam' özelliğinde olacak. 

Gossip Girl ile aynı evrende geçecek dizide karakterler Constance Billard School'a gidecek. Erkekler de benzer şekilde St. Jude’s School'da okuyacak. Modern versiyonun hikayesi yine New York'ta geçecek ve ana dizinin finalinden sonra sosyal medyanın ve şehrin ne şekilde değiştiğini yeni karakterler üzerinden anlatacak. Kristen Bell yeni dizide de anlatıcı olarak yer alacak. Dizinin yapımını bir kez daha Josh Schwartz ve Stephanie Savage, senaryosunu ise Joshua Safran üstlendi.

Once Upon a Time'da canlandırdığı Princess Anna karakteriyle de bilinen Elizabeth Lail, Diane Keaton'ın başrolde yer aldığı romantik komedi filmi Mack and Rita'nın kadrosuna da katıldı. Katie Aselton Duplass'nın yönetmeni olduğu filmin yapımını Alex Saks üstlendi.
 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER