Doğduğun Ev Kaderindir dizisine Erkan Petekkaya konuk oluyor!

Doğduğun Ev Kaderindir dizisine Erkan Petekkaya konuk oluyor!
Yayınlandığı günden itibaren izleyiciyi ekrana kitleyen, OGM Pictures’ın yapımını üstlendiği, TV8’in sevilen dizisi “Doğduğun Ev Kaderindir”e yeni bölümünde Erkan Petekkaya konuk oluyor.
 
Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un başrollerini paylaştığı dizinin yeni bölümüne, “Kırmızı Oda” dizisinde canlandırdığı Delikanlı Sadi karakteriyle milyonların sevgisini kazanan Erkan Petekkaya konuk oluyor. Delikanlı Sadi, diziye Ali Rıza’nın geçmişten güvendiği bir dostu olarak, ona yardım etmek için geliyor.
 
Sadi, Meto’yu durdurabilecek mi?
 
Mehdi’nin Cengiz’le ilişkisini kesmesinden sonra intikam almak isteyen ve Mehdi’ye teklifsizce verdiği paranın tefeciliğini yapan Cengiz, Mehdi’nin yumuşak karnını bulur: Zeynep.
 
Zeynep’in ve Barış’ın aileleri ile yaşadığı eve silahlı saldırı düzenleyen Cengiz, suçu Mehdi’nin üzerine yıkmak ister. Mehdi cephesinde işler sıkışıkken ailesinin güvenliğinden endişelenen Ali Rıza, yardımcı olması için tersaneden tanıştığı ve çok güvendiği Delikanlı Sadi’yi çağırır. Ailesi için her şeyi yapabilecek olan bu gözü kara adam, Cengiz’in durdurabilmek için mücadele eder.
 
‘Doğduğun Ev Kaderindir’ yeni bölümüyle 24 Mart Çarşamba akşamı TV8 ekranında olacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER