Vera Farmiga, Five Days At Memorial dizisinin kadrosuna katıldı

Vera Farmiga, Five Days At Memorial dizisinin kadrosuna katıldı
Vera Farmiga, Apple'ın dijital platformu Apple TV+'ta yayınlanacak Five Days At Memorial dizisinin kadrosuna katıldı. Yeni diziyi John Ridley ve Carlton Cuse hazırlayacak, yapımını ABC Signature üstlenecek. Farmiga, böylece Bates Motel'de birlikte çalıştığı Cuse'la yeniden bir araya gelecek. 

Five Days At Memorial, Katrina Kasırgası'nın sonrasındaki beş günde yaşananları anlatacak. Pulitzer ödüllü Sheri Fink'in kaleme aldığı kitaptan uyarlanacak ve hikayesi New Orleans'taki bir hastane üzerinden anlatılacak. Doktorlar onları yıllarca kovalayacak ölü kalım kararları vermek zorunda kalacaklar.

Farmiga, kasırga vurduğunda görevde olan doktorlardan Dr. Anna Pou'yu oynayacak. Aynı karakteri American Crime Story'nin iptal edilen Katrina sezonu sırasında Sarah Paulson'ın oynaması düşünülmüştü. Pou ve beraberindeki iki hemşire hastanede elektrikler kesikken kritik bazı hastalara ötenazi uygulamakla suçlandılar. Hastanede ölü bulunan 40 hastayı içine alan araştırma 23 hastaya morfin verilerek cinayet işlendiği suçlamasını da kapsıyor.

Bates Motel ve When They See Us dizileriyle Emmy adaylığı kazanan Farmiga, The Conjuring film serisinde rol almaya devam ediyor. Yakın gelecekte Hawkeye dizisiyle ve The Sopranos filmi The Many Saints of Newark'la da ekranda olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER