Party Down dizisi yeni sezonuyla geri dönüyor

Party Down dizisi yeni sezonuyla geri dönüyor
Party Down dizisi yeni sezonuyla ekrana dönüyor.

ABD'nin premium kablolu kanallarından Starz, mini bir sezonla diziyi geri döndüreceğini açıkladı. Yeni sezonda orijinal kadrodan isimler de olacak, ancak ne kadarının döneceği şu an için belli değil. Dizinin orijinal kadrosunda Ken Marino, Adam Scott, Jane Lynch, Martin Starr, Ryan Hansen, Lizzy Caplan, Megan Mullally gibi isimler bulunuyor. 2009-2010 arasında ekrana gelen dizi 20 bölüm ve iki sezon sürdü.

Yeni sezonu Rob Thomas (Veronica Mars, iZombie) hazırlayacak. İlk iki sezonda dizide çalışan John Enbom showrunner olarak görev alacak. Yapımını ise Lionsgate Television üstlenecek. Thomas, yaptığı açıklamada kadronun hepsinin şimdilerde fazla ünlü ve meşgul olduğunu, ancak takvimi ayarlayabilmek için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

Party Down, Los Angeles'ta yemek organizasyonlarında çalışan ve Hollywood'daki çıkışlarını gerçekleştirebilmek için uğraşan bir grup insanı konu alıyor. Her bölüm ekibin bir etkinlikte çalışmasını, bu sırada konukların hayatına da dahil olmasını anlatıyor. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER