Netflix, Türkiye'deki üyelik ücretlerine zam yaptı

Netflix, Türkiye'deki üyelik ücretlerine zam yaptı
Netflix, Türkiye'deki üyelik ücretlerine zam yaptı. Üç farklı üyelik modelinin yer aldığı platformdaki abonelik ücretleri yüzde 30 ile 50 arasında arttı.

Buna göre "temel plan" ücreti 17,99 liradan 26,99 liraya yükseltilerek %50 zam yapıldı. "Standard plan" ücreti 29,99 liradan 40,99 liraya yükseltilerek %37 zam yapıldı. "Özel plan" ücreti ise 41,99 liradan 54,99 liraya yükseltilerek %30 zam yapıldı.

En büyük yüzdesel artış böylece temel pakette gerçekleşmiş oldu. Netflix, son olarak 20 Haziran 2019'da fiyatlarına zam yapmıştı. Netflix sözcüsü içerik kütüphanesini zenginleştirmek ve hizmet kalitesini artırmak için üyelik ücretlerinin güncellendiğini söyleyerek şu ifadelere yer verdi:

"Türkiye’deki içerik kütüphanemizi zenginleştirmek ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için üyelik ücretlerimizi güncelliyoruz. Bu değişiklikle birlikte, her yaşa ve zevke uygun yapımları üyelerimizin hayatına keyif katan bir eğlence deneyimiyle birlikte sunmaya devam edeceğiz. 4 Mart'tan itibaren hayata geçireceğimiz aylık ücretlerimizi şöyle şekillendirdik: Temel plan 26,99 TL, Standart plan 40,99 TL, Özel plan ise 54,99 TL. Her zaman olduğu gibi üyelerimiz kendileri için en uygun seçeneği sunduğumuz bu üç plan arasından tercih edebilecek."


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER