Taylor Swift'ten Netflix'in Ginny & Georgia dizisine eleştiri geldi

Taylor Swift'ten Netflix'in Ginny & Georgia dizisine eleştiri geldi
Taylor Swift'ten Netflix'in Ginny & Georgia dizisine eleştiri geldi.

24 Şubat'ta ilk sezonuyla ekrana gelen dizideki bir sahnede "Neden önemsiyorsun? Taylor Swift'ten daha hızlı erkek değiştiriyorsun," sözleri yer alıyor. Dizi yayına girdikten sonra fanların da dikkatini çeken sözler hakkında tweet atan Swift, açıklamasında "Hey Ginny & Georgia, 2010 aradı ve tembel, oldukça seksist şakasını geri istiyor. Bu at bokunu komik olarak tanımlayarak çok çalışkan kadınları alçaltmayı kessek nasıl olur? Ayrıca Netflix, Miss Americana'dan sonra böyle bir kılık üstünde hoş durmadı. Mutlu Kadın Tarihi Ayı sanırım," dedi.

Taylor Swift'in şarkı yazarı ve şarkıcı kimliğinin yanı sıra bir kadın olarak sesini kullanmasını konu alan belgesel Miss Americana, geçtiğimiz yıl Netflix'te ekrana gelmişti.

Sezonu 10 bölümden oluşan Ginny & Georgia, anne-kız ilişkisi üzerine kurulu bir yapım. 15 yaşındaki Ginny Miller, 30 yaşındaki annesi Georgia'dan çoğu zaman daha olgun olan bir gençtir. Yollarda geçen yıllardan sonra Georgia, New England'da normal bir hayat kurmaya karar verir. Bunun Ginny için anlamı prestijli bir okul, artan popülarite ve karmaşık ilişkilerdir.

Dizide başrolleri Antonia Gentry ve Brianne Howy paylaşıyor. Kadrosunda Diesel La Torraca, Jennifer Robertson, Felix Mallard, Sara Waisglass, Scott Porter ve Raymond Ablack gibi isimler de yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER